Зеленський хоче бачити іноземні війська в Україні, але лише як прикордонну чи тренувальну місію

Зеленський хоче бачити іноземні війська в Україні, але лише як прикордонну чи тренувальну місію - INFBusiness

Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Український лідер Володимир Зеленський вважає, що іноземні військові можуть приїхати до України для тренування наших бійців, а також допомогти в ремонті західної військової техніки або охороняти кордон. Однак закликати їх брати участь у бойових діях на фронті Україна не має наміру. Про це заявив президент сказав в інтерв’ю телемарафону.

– Там кілька пропозицій у президента Франції Макрона. Декілька пропозицій я підтримав публічно та в розмові з ним. Це щоб тренувати наших хлопців у нас, щоб ця місія могла приїхати з тієї чи іншої держави. “Я думаю, що це набагато швидше, ніж відправляти наші бригади, а потім вони повинні повертатися і отримувати бойовий досвід тут на цій техніці”, – сказав Зеленський. – Це прискорить процес тренування українських військових. Друге – збудувати ремонтні хаби, щоб ремонтувати всю західну техніку в Україні. У деяких регіонах під землею. Ми вже деякі речі робимо і бачимо, наскільки це швидше, ніж відправляти свою техніку. Ми деяку техніку отримували за три місяці тому.

Зеленський хоче бачити іноземні війська в Україні, але лише як прикордонну чи тренувальну місію - INFBusiness

Зеленський теж не бачить підстав відмовитись від прикордонної місії. За його словами, якщо іноземні війська готові допомогти, українці з радістю приймуть цю допомогу. Водночас, президент не готовий закликати іноземних військових воювати в Україні.

– Але я хочу пояснити своє ставлення. Я не можу сьогодні сказати: давайте, армії світу, приїжджайте в Україну та боріться. Тому що Росія підніме хайп у світі, почне піднімати товариства інших держав, що це не їхня війна, почнуть розкльовувати єдність Європи та НАТО, – зазначив Зеленський.

Він наголосив, що це дуже ризиковано для України. Росія зробить усе, щоб зупинити військову допомогу нам.

  • Раніше президент Франції Еммануель Макрон не виключив, що НАТО може запровадити війська для допомоги Україні.
  • Заява Макрона викликала дискусію серед союзників України.
  • 12 березня Володимир Зеленський заявив, що поки Україна стоїть, французька армія залишатиметься на території Франції. Звертаючись до французьких медіа, український президент наголосив, що «ваші діти тут не вмиратимуть».

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *