Зеленський представив нового голову Служби зовнішньої розвідки Олега Іващенка

Зеленський представив нового голову Служби зовнішньої розвідки Олега Іващенка - INFBusiness

Фото: president.gov.ua

Володимир Зеленський представив новопризначеного голову Служби зовнішньої розвідки Олега Іващенка колективу та розповів про його завдання. Про це повідомив Офіс президента.

– У час війни є речі абсолютно непублічні, які Служба повинна забезпечувати оперативно та якісно. Саме такий потенціал заходів впливу, агентурної роботи та фактично воєнної діяльності Україна від вас очікує, і саме заради цього Службу зовнішньої розвідки очолив бойовий генерал, – розповів глава держави.

За словами Зеленського, Іващенко чудово розуміє розвідувальну діяльність та основну державну ціль зараз.

– Українська розвідка повинна працювати всюди у світі, де вже є та можуть бути наші інтереси. Всюди у світі, де путінська система намагається щось виграти для себе, має вигравати Україна, – додав президент.

Володимир Зеленський вручив Олегу Іващенку службове посвідчення. Зі свого боку очільник Служби зовнішньої розвідки подякував за довіру.

  • 26 березня президент України Володимир Зеленський звільнив секретаря РНБО Олексія Данілова та призначив на цю посаду Олександра Литвиненка, який був головою Служби зовнішньої розвідки. Головою СЗР став Олег Іващенко. У 2017-2021 роках він був заступником начальника Генерального штабу ЗСУ з розвідки, а також першим заступником начальника Головного управління розвідки Міністерства обороні України. 
  • Після відставки Олексій Данілов зробив запис у Facebook, проте не прокоментував інформацію про те, що може стати послом у Норвегії.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *