Зеленський прокоментував ситуацію на кордоні з Польщею

Ситуація з блокуванням польськими фермерами кордону з Україною “вже давно вийшла за межі економіки й моралі”. Необхідно знайти рішення, яке б зняло цю проблему.

9930_71937.jpg (181.83 Kb)

Із відповідними заявами виступив глава Української держави Володимир Зеленський у зверненні до громадян. Відео ввечері в неділю, 3 березня, опублікував у YouTube Офіс президента.

“Потрібно знайти нарешті рішення і щодо ситуації, зокрема, на польському кордоні, яка вже давно вийшла за межі і економіки, і моралі”, – сказав Зеленський.

Він натякнув, що деякі держави використовують Україну для внутрішніх політичних ігор.

“Просто неможливо пояснити, як складнощі країни, що стікає кров’ю, можна використовувати у внутрішній політичній боротьбі”, – заявив гарант.

Президент упевнений, що українці “пройдуть і це”. “Я впевнений, що Україна здатна вистояти, досягне своїх цілей і переможе російський терор. Разом ми здатні це забезпечити”, – підсумував він.

Додамо: у зверненні до народу 3 березня Зеленський розповів, що протягом минулого тижня Сили оборони збили сім російських літаків. Від початку лютого агресор втратив 15 бортів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *