Зеленський пропонує депутатам прирівняти корупцію до державної зради

Зеленський пропонує депутатам прирівняти корупцію до державної зради

Зеленський пропонує депутатам прирівняти корупцію до державної зради - INFBusiness

Фото: t.me/OP_UA/10293

Президент України Володимир Зеленський заявив, що під час дії воєнного стану корупцію слід прирівняти до державної зради. І якщо людина винна – повинна бути покарана за законом. Він також зазначив, що відповідний законопроєкт Верховна Рада отримає вже найближчим часом. Про це гарант сказав в інтерв’ю Наталії Мосейчук для телемарафону. 

– Якщо ти хочеш побороти скажімо так “місцеву бруківку”, то я не можу боротися з бруківкою у кожному місті. Є фундаментальні рішення, на них я звертаю увагу. Наприклад, я поставив задачу законодавчо щодо прирівняння корупції до державної зради на воєнний час. Чи підтримає це законодавець, я не знаю, але я точно запропоную, тому що ми розвиваємо демократичне суспільство. Дуже важливо не прикручувати гайки і не дивитись кожного разу на той чи інший гострий, кричущий випадок. Ми повинні запроваджувати системні речі”, – зазначив президент.

Також він зазначив, що така ініціатива не може діяти постійно у суспільстві, але на воєнний час – це допоможе.

– Якщо є докази, людина має бути за ґратами. Думаю, що до парламенту це надійде найближчого тижня і далі все на боці парламенту. Чи дотримається цього законодавець, я не знаю, але я точно запропоную, тому що ми розвиваємо демократичне суспільство. І дуже важливо не прокручувати гайки і не дивитися щоразу на той чи інший гострий, кричущий випадок. Ми маємо запроваджувати системні речі. Системні рішення. Саме так борються з корупцією, – наголосив гарант.

Відповідальність за корупційні діяння, продовжив президент, повинні нести усі винні, незалежно від партійної приналежності. Й у таких випадках, підкреслив Зеленський, до відповідальності слід притягувати “швидко”.

Зеленський пропонує депутатам прирівняти корупцію до державної зради - INFBusiness

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *