Зеленський провів низку нарад із військовими – обговорювали зрив російського наступу

Зеленський провів низку нарад із військовими - обговорювали зрив російського наступу - INFBusiness

Фото: facebook.com/zelenskyy.official

Український лідер Володимир Зеленський у вівторок, 30 квітня, провів велику кількість нарад на військову тематику. Однією з головних тем став зрив російських планів щодо просування та подальшого наступу на фронті. Про це Зеленський сказав у своєму вечірньому зверненні.

– Сьогодні було протягом дня багато нарад саме на військову тематику – щодо ситуації на фронті, наступальних дій окупанта та наших дій – і для того, щоб зірвати російські задуми, і для того, щоб досягти наших завдань, – розповів глава держави. – Була доповідь головнокомандувача Олександра Сирського, а також обговорення з міністром оборони Рустемом Умеровим про постачання зброї від партнерів. Нам потрібне суттєве прискорення постачання, щоби відчутно посилити можливості наших воїнів. На фронті мають домінувати не російські авіабомби та штурмові дії, а наша, українська ініціатива – ППО, наша артилерія, наші дрони.

Він уточнив, що частково це вдається вирішити завдяки українському виробництву та всім, хто допомагає силам оборони. Особливих результатів вдалося досягти у питанні дронів. Глава держави зазначив, що Україна дуже розраховує на оперативність постачання від США. Вони повинні відчуватися “у знищеній логістиці окупанта, в їхньому страху базуватися будь-де на окупованій території, а також у нашій силі”, додав Зеленський.

  • Раніше президент дав доручення розвідці з’ясувати плани РФ щодо знищення нашої інфраструктури.
  • Також Зеленський в ефірі американського каналу NBC сказав, що Україна матиме шанс на перемогу завдяки зброї, яку США поставить у рамках чергового пакету допомоги.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *