Зеленський розкритикував зволікання з ухваленням законопроекту з мобілізації

Зеленський розкритикував зволікання з ухваленням законопроекту з мобілізації - INFBusiness

Чотири місяці було більш ніж достатньо для проведення голосування щодо законопроекту з мобілізації. І Рада зобов’язана якнайшвидше ухвалити документ, сказав президент Володимир Зеленський в інтерв’ю телемарафону.

– По-перше, зараз лише безглузді люди думають про свої рейтинги. Не збережемо Україну, у жодного з політиків не буде майбутнього. Маємо зберегти націю, а для цього треба зміни до законодавства, – наголосив президент.

Зеленський розкритикував зволікання з ухваленням законопроекту з мобілізації - INFBusiness

Зеленський підкреслив, що депутати мають заспокоїтися і “не чекати на оплески свого популізму”. Він зазначив, що не можна вичищати закон, і зауважив, що законопроект має бути робітником, а саме таким, що спрацює. В іншому випадку, за словами глави держави, за резерви відповідатиме не військове командування, а парламент України.

– Це недопустимо. Достатньо вже чотири місяці на діалог з цих питань. Навіть перебільшили вони вже з цього питання. Тому ми говоримо з парламентом, щоб вони проголосували найближчим часом цей закон. Це дуже важливо, – підсумував президент.

  • Очікується, що Верховна Рада голосуватиме за оновлений законопроект про мобілізацію вже на найближчому засіданні.
  • 2 квітня президент України Володимир Зеленський підписав закон №3621-IX, який, зокрема, передбачає скасування статусу «обмежено придатний». У той же день президент підписав закони про зменшення мобілізаційного віку з 27 до 25 років та про електронний реєстр військовозобов’язаних.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *