Зеленський розповів, що Україна має намір обговорити на “Рамштайні” у п’ятницю

Зеленський розповів, що Україна має намір обговорити на "Рамштайні" у п'ятницю - INFBusiness

Фото: President.gov.ua

Український лідер Володимир Зеленський розповів, які теми обговорюватимуться на засіданні Контактної групи з питань оборони України (формат “Рамштайн”) 26 квітня. Про це президент сказав у традиційному вечірньому відеозверненні.

– Готуємось до завтрашнього засідання „Рамштайн” – говоритимемо зокрема про те, якнайшвидше подолати складності та проблеми, які накопичилися за півроку, коли ми чекали рішень про американську підтримку. Політично ми вже спрацювали для підтримки. Тепер потрібно, щоб спрацювали і щодо наповнення пакетів необхідною зброєю, та з логістики, – розповів він.

Зеленський розповів, що Україна має намір обговорити на "Рамштайні" у п'ятницю - INFBusiness

Зеленський подякував усім країнам, які в цей час ухвалили свої нові рішення щодо допомоги Україні. Він також традиційно сказав “дякую” всім українським воїнам та всім, хто працює заради перемоги.

  • 21 засідання Контактної групи з питань оборони України (формат “Рамштайн”) відбудеться 26 квітня у віртуальному форматі.
  • 20-та зустріч союзників у форматі “Рамштайн” відбулася у березні. Контактна група з військової допомоги Україні зібралася у Німеччині, її очолив керівник Пентагону Ллойд Остін. Про це повідомляє Міноборони. Постійним пунктом обговорення залишаються артилерійські снаряди, особливо калібру 155 мм, сучасні системи РЕБ та ЕР, бронетехніка.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *