Зеленський: суспільство не має розділятися на онлайн та офлайн

Зеленський: суспільство не має розділятися на онлайн та офлайн

Зеленський: суспільство не має розділятися на онлайн та офлайн - INFBusiness

Фото: president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський в інтерв’ю Наталії Мосейчук для телемарафону сказав, що суспільство має об’єднатися задля майбутньої перемоги, а не розводити дискусії у соцмережах, які його роз’єднують.

– Зараз вибір один – захистити Україну, не дати її знищити. Я не хочу, щоб українці були розділені на онлайн і офлайн. Офлайн – це ті, хто ходить по вулиці, борються, ті хто на фронті гинуть. І все це не війна онлайн. Але є й онлайн-історія. Таке Фейсбук-катування. Ось що відбувається. Я не маю на увазі конкретно Фейсбук, це загальне твердження щодо соцмереж. Вважаю, що треба бути обережними з риторикою. Не можна так: ти вчора воював і що, а сьогодні ми бачили, як ти щось не те сказав. Так не можна – вчора ти талант, а сьогодні ти ніхто. Треба бути людяною державою, якою ми і є. Іноді це нижче рівня України. Розділення онлайн призведе до розділення офлайн. Саме цього хоче Росія.

Президент також зазначив, що запропонує Верховній Раді приєднати корупцію до державної зради. І якщо людина дійсно  винна, вона має бути покарана за законом.

Зеленський: суспільство не має розділятися на онлайн та офлайн - INFBusiness

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *