Зеленський – віце-президенту США: Україна вже втілює безпекову угоду з Америкою

Зеленський - віце-президенту США: Україна вже втілює безпекову угоду з Америкою - INFBusiness

Фото: t.me/nexta_live

Президент Володимир Зеленський 15 червня у рамках Глобального саміту миру у швейцарському місті Бюргеншток зустрівся з віце-президентом США Камалою Харріс. Він подякував їй за укладену двосторонню безпекову угоду і запевнив, що Україна вже почала її втілювати. Після особистої зустрічі Зеленський та Харріс детально обговорили питання співпраці та мирної формули разом з делегаціями своїх країн.

– Сьогодні ми вже можемо сказати, що наші команди почали втілювати нашу двосторонню угоду, – оголосив президент, додавши, що йдеться про зміцнення безпеки України, усієї Європи, “а отже, й Америки”. – Ми вдячні Конгресу США за ухвалення фінансування, яке дозволило розблокувати військову допомогу Україні.

Зеленський - віце-президенту США: Україна вже втілює безпекову угоду з Америкою - INFBusiness

У свою чергу Камала Харріс наголосила, що США підтримують Україну “не з міркувань благодійності, а тому, що народ України та його майбутнє – у наших стратегічних інтересах”.

  • Раніше Харріс оголосила про виділення понад 1,5 мільярда доларів на гуманітарні та енергетичні потреби України, що раніше анонсував Білий дім.
  • 13 червня президент США Джо Байден та президент України Володимир Зеленський підписали 10-річну двосторонню угоду про безпеку, спрямовану на посилення оборонних можливостей Києва.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *