Зеленський відвідав Кропивницький та провів нараду щодо посилення ППО

Зеленський відвідав Кропивницький та провів нараду щодо посилення ППО - INFBusiness

Фото: facebook.com/zelenskyy.official

У понеділок, 5 лютого, український лідер Володимир Зеленський відвідав робочий візит до Кропивницького. Там він провів робочу нараду з низки першорядних питань, зокрема щодо посилення ППО в регіоні. Про це президент розповів у Telegram.

– Кіровоградщина – один із тих регіонів, який активно допомагає країні вистояти як економічно, так і безпечно. Область відновлює потенціал своїх підприємств, – написав Зеленський. – Обговорили питання допомоги внутрішньо переміщеним особам, близько 90 тисяч яких залишились жити у Кіровоградській області. Важливо збереження та створення робочих місць.

За словами президента, також особливу увагу на нараді було приділено питанням захисту об’єктів критичної інфраструктури, посиленню ППО. Важливо нарощувати системи РЕБ, резюмував президент.

  • На день раніше, 4 лютого, Зеленський відвідав Кривий Ріг. У рідному місті він також провів нараду щодо захисту об’єктів енергетичної інфраструктури та забезпечення сталого електропостачання Дніпропетровської області.
  • Також 4 лютого Володимир Зеленський відвідав передові позиції українських захисників у Запорізькій області, зокрема у районі села Роботине.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *