Зеленський відвідав поранених українських військових у лікарні Харкова

Зеленський відвідав поранених українських військових у лікарні Харкова - INFBusiness

Фото: President.gov.ua

Український лідер Володимир Зеленський під час поїздки до Харкова у понеділок, 19 лютого, відвідав українських військовослужбовців, які проходять лікування після поранень. Про це інформує Офіс президента.

– Дякую вам, хлопці, за все, що ви зробили та робите. Я вам дуже вдячний. Бажаю одужання та перемоги. Дякую за службу, – сказав президент.

Зеленський вручив воїнам державні нагороди – ордена Богдана Хмельницького ІІІ ступеня та “За мужність” ІІІ ступеня. Він також поспілкувався із медичним персоналом закладу, запитав про потреби лікарні та забезпечення.

Зеленський відвідав поранених українських військових у лікарні Харкова - INFBusiness

Зеленський провів військовослужбовців, які проходять лікування після поранень. Фото: president.gov.ua

За самовідданість та високий професіоналізм, виявлені у захисті України, глава держави нагородив лікарів та інших медичних працівників закладу орденами Данила Галицького та “За мужність” ІІІ ступеня. У ході відвідин Зеленський оглянув реанімаційне відділення. Йому показали нові ліжка для опікових хворих, розповіли про ефективне використання апаратів гострого діалізу.

  • 19 лютого Володимир Зеленський відвідав передові позиції українських військ на Куп’янському напрямі.
  • Минулого разу Володимир Зеленський відвідував позиції українських військ на Куп’янському напрямі три місяці тому, 30 листопада 2023 року. Тоді про ситуацію на передовій доповідав Олександр Сирський – на той час командувач Сухопутних військ, а нині головнокомандувач ЗСУ.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *