Зеленський: Війна йде в Україні, але мішень – не лише наша країна

Зеленський: Війна йде в Україні, але мішень – не лише наша країна - INFBusiness

Фото: facebook.com/president.gov.ua

Український лідер Володимир Зеленський у суботу, 3 лютого, звернувся до всіх країн-партнерів та подякував їм за підтримку України. При цьому президент наголосив на важливості докладати зусиль і надалі, щоб Росія не виграла війну. Про це Зеленський сказав у своєму вечірньому зверненні.

– Триває робота з командами європейських держав щодо посилення України, нових оборонних пакетів, нових рішень безпеки. Цього тижня є нові рішення щодо підтримки нашої держави – від Німеччини, від Нідерландів. Люксембург приєднався до нашої авіаційної коаліції. Литва – новий пакет. З міністром закордонних справ Канади обговорили подальшу оборонну співпрацю. Виконуються оборонні контракти, які нам є критично важливими. Є посилення ППО. Пам’ятаємо, що війну розпочато Росією на українському фронті, але її мішенню є не лише наша держава, не лише наша незалежність, – вважає Зеленський.

Президент зазначив, що важливо зберігати максимальну консолідацію вільного світу і робити все можливе та неможливе, щоб Україна могла завдавати поразки Росії. За його словами, інакше пояснити щось Москві не вдасться.

  • Зеленський у вечірньому відеозверненні 2 лютого заявив, що в Україну прибули ще дві системи ППО. За його словами, це системи, які збивають усі, вони захищатимемо регіони.
  • Раніше Зеленський закликав лідерів країн ЄС підтримати створення окремого фонду військової допомоги. Виступаючи на спеціальному засіданні Європейської ради, він зазначив, що Росія отримає мільйон артилерійських снарядів від Північної Кореї, а ось постачання мільйона артилерійських снарядів від ЄС для України затримуються.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *