Зеленський у Німеччині зустрівся з Шольцем – обговорюють підтримку України у трьох сферах

Зеленський у Німеччині зустрівся з Шольцем - обговорюють підтримку України у трьох сферах - INFBusiness

Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Вдень у п’ятницю, 16 січня, президент України Володимир Зеленський прибув до Німеччини. У рамках візита він зустрівся з канцлером Олафом Шольцом, повідомляється в Офісі президента.  

Під час розмови лідери планують обговорити подальшу підтримку України в оборонній, політичній та фінансовій сферах. За підсумками переговорів заплановане підписання Угоди про співробітництво у сфері безпеки між Україною та Федеративною Республікою Німеччина.

Президент прибув до Німеччини вдень 16 лютого. До його планів входить також візит до Франції та участь у Мюнхенській безпековій конференції.

– Попереду два важливі дні… Нова архітектура безпеки для України, нові можливості, – зазначив Зеленський.

Він додав, що робить «все, щоб якнайшвидше закінчити війну на справедливих українських умовах та забезпечити надійний мир».

Зеленський у Німеччині зустрівся з Шольцем - обговорюють підтримку України у трьох сферах - INFBusiness

Зеленський у Німеччині. Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

  • Про заплановані візити президента до двох країн стало відомо вдень 15 лютого. У рамках візиту він виступить на головній сцені Мюнхенської безпекової конференції, а також проведе низку двосторонніх зустрічей на її полях. Також заплановані переговори з віцепрезидентом США Камалою Гарріс, президентом Чехії Петром Павелом, прем’єр-міністром Данії Метте Фредеріксен, прем’єр-міністром Нідерландів Марком Рютте та іншими лідерами держав і великих бізнесів. 
  • У січні поточного року Зеленський виступив зі спеціальним зверненням перед учасниками Всесвітнього економічного форуму у швейцарському Давосі. Він заявив, що Володимир Путін вкрав принаймні 13 років миру – з початку війни в Сирії, та закликав світ змінитися.  

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *