Зеленський заявив, що вибухи в РФ дають українцям відчуття справедливості

Зеленський заявив, що вибухи в РФ дають українцям відчуття справедливості

Зеленський заявив, що вибухи в РФ дають українцям відчуття справедливості - INFBusiness

Фото: facebook.com/zelenskiy.official

На території Росії щодня трапляються численні випадки “бавовни”. І вони надають українцям відчуття справедливості. На цьому наголосив президент України Володимир Зеленський під час звернення до студентів Київської політехніки з нагоди 125-річчя університету.

– Щодня є новини про черговий “хлопок” десь там, на території агресора. Різні випадки. Іноді вони дуже гучні, інколи менш гучні. Але вони дають трохи більше відчуття справедливості. Бо війна з її наслідками повертається назад – повертається до агресора. І коли гілочки бавовни стоять тут, у Києві, біля кримськотатарських кафе, це символізує саме таке задоволення від відчуття справедливості, – сказав президент.

Президент зазначив, що для того, щоб справедливість тріумфувала, завжди важливі чиїсь знання та навички. Він нагадав, що крейсер «Москва» пішов на дно саме тому, що спрацювали компетенції тисяч українців та українок – абсолютно: від розробників та виробників відповідної зброї, ракет до конкретних воїнів, які вчинили цю операцію. Кожне бойове застосування наших морських дронів – це факт, що спрацювало освіту багатьох людей, які створили дрони.

– Люди, які ними, цими дронами керують, забезпечують існування такої нашої нової сучасної сили. Ми тепер маємо виробництво гармат, якого не було раніше в державі. Це дуже важливо. Кожен такий результат України – освіта конкретного українця, конкретної українки, – зазначив президент та побажав плідного нового навчального року та якнайшвидшої перемоги.

У ніч проти 30 серпня Україна атакувала безпілотниками одразу шість областей РФ. Однією з цілей став аеродром у Пскові, де, за словами представника ГУР МО Андрія Юсова, було знищено чотири літаки Іл-76. Ще кілька літаків було пошкоджено, точні збитки від атак уточнюються.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *