Зеленський заявив, що українці мають навчитися жити у війні, як Ізраїль

Зеленський заявив, що українці мають навчитися жити у війні, як Ізраїль

Зеленський заявив, що українці мають навчитися жити у війні, як Ізраїль - INFBusiness

Фото: REUTERS

Володимир Зеленський допустив, що Україна довгий час житиме в умовах війни, як Ізраїль. Про це він сказав в інтерв’ю Наталі Мосейчук в ефірі телемарафону. 

– Україні потрібно знати, що в той чи інший момент вона може залишитися одна, в той чи інший момент може якийсь партнер відколотися через якісь внутрішні процеси або внутрішню політику, або навіть через вибори. Але нам потрібно навчитися з цим жити, просто навчитися. Ізраїль воює, ми готові воювати в довгу, не втрачаючи людей, мінімізувати жертви як, наприклад, в Ізраїлі, – сказав Зеленський. 

Відповідаючи на запитання, чи може війна перейти на територію Росії, Зеленський сказав, що тоді ми можемо залишитися одні. 

Зеленський також сказав, що військова деокупація Криму спричинить великі людські втрати, тому треба намагатися тиснути на Росію політично.

– Менше жертв. Якщо ми будемо на адміністративних або умовних кордонах з Кримом. Я вважаю, що можна політично дотиснути демілітаризацію Росії на території українського Криму. Я вважаю це було б краще. Я так вважаю. Краще насамперед для тих, хто буде це виконувати. Будь-яка війна – це все одно втрати, де б вона не було. Все треба розраховувати, – сказав Зеленський.

Інтерв’ю Володимира Зеленського журналістці 1+1 Наталі Мосейчук вийшло в ефірі телемарафону 27 серпня. 

Зеленський заявив, що українці мають навчитися жити у війні, як Ізраїль - INFBusiness

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *