Зеленський заявив, що Залужний висловлював бажання працювати на дипломатичному напрямі

Зеленський заявив, що Залужний висловлював бажання працювати на дипломатичному напрямі - INFBusiness

Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Президент України Володимир Зеленський пояснив ініціативу призначити колишнього головнокомандувача Збройних сил Валерія Залужного послом України у Британії. За його словами, працювати на дипломатичному напрямі було бажання самого генерала. Про це він сказав у своєму вечірньому відеозверненні.

– Сьогодні ж погодив і кандидатуру посла нашої держави у Великій Британії. Генерал Валерій Залужний говорив мені саме про такий напрямок для себе – дипломатичний. Міністерство закордонних справ України надіслало відповідний запит на агремана. Наше союзництво з Британією має лише зміцнюватись, – зазначив Зеленський.

Глава держави також розповів про продовження роботи із партнерами. Зокрема, він провів зустріч із міністром оборони Великобританії, який перебував з візитом в Україні. Під час розмови президент подякував за відчутне лідерство Великобританії у безпеці підтримки України, посиленні нашої оборони та спільних можливостей світу захищатися від російської агресії.

  • 7 березня Міністерство закордонних справ України повідомило, що Зеленський схвалив кандидатуру Залужного на посаду посла України у Великій Британії.
  • 8 лютого Зеленський зустрівся із Залужними запропонував йому “надалі бути в команді”. Того ж дня стало відомо про звільнення Залужного з посади головнокомандувача ЗСУ.
  • Україна не мала посла у Великій Британії з липня 2023 року, коли Зеленський звільнив з цієї посади Вадима Пристайка.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *