Прокат пригодницько-історичного екшену Олеся Саніна «Довбуш» стартував 24 серпня. Та ще 19 серпня стрічка відкрила 14-й Одеський міжнародний кінофестиваль, де після показу овації тривали сім хвилин. У Івано-Франківську замість запланованого одного залу був солдаут у трьох, а у Львові фільм показали в шести залах, розповідав Санін у інтерв’ю «Радіо Свобода». Чому на «Довбуш» варто прийти до кінотеатру
Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.
«Довбуш» – результат кропіткої роботи великої команди, яка шукала, відновлювала та зводила з нуля локації, говорила з місцевими у Карпатах, шила костюми, шукала реквізит у музеях чи створювала його чи будувала карету. У батальних сценах брали участь 500 людей, а одночасно в кадрі перебувало по 50 каскадерів. Творці фільму їздили в експедиції, вивчали ремесла та техніки бою XVIІІ століття та постійно шукали гроші на реалізацію масштабних планів.
Старання не залишились непоміченими. Кінопрофесіонали захоплюються масштабною роботою і називають «Довбуш» фільмом американського та європейського масштабу. Його сюжет розповідає про опришка Олексу Довбуша, який бере до рук зброю, щоб здобути свободу для своєї землі. Чому фільм вартий уваги, розповідають режисерка та сценаристка Марина Степанська, історик Володимир В’ятрович і продюсер Тарас Босак.