Гаджети, які допоможуть працювати без світла: павербанк для ноутбука

Гаджети, які допоможуть працювати без світла: павербанк для ноутбука - INFBusiness

Російські атаки на енергосистему цього року почалися на три тижні раніше ніж минулого року. У кількох регіонах були багатогодинні перебої з електрикою. У жовтні минулого року Forbes зібрав п’ять гаджетів, які допоможуть пропрацювати за ноутбуком без світла цілий день. Ці поради, на жаль, знов актуальні (ціни оновленні)

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Павербанк для ноутбука і смартфона Sandberg PD 88W

4500 грн

Павербанк Sandberg PD 88W /Sandberg

Павербанк Sandberg PD 88W Фото Sandberg

Павербанк Sandberg завдяки потужності у 88W дає можливість заряджати не лише смартфони та дрібні гаджети, а й ноутбуки. Для цього лептоп має підтримувати зарядку через порт USB Type-C. 

Ємність у 20 000 мАг дає змогу продовжити на декілька годин роботу і смартфона, і ноутбука. Для цього в моделі є два порти – USB 2.0 та Type-C. Повністю зарядженого павербанка має вистачити на 2–4 повні зарядки iPhone або однієї – для ноутбука. 

Цю модель можна без проблем купити в основних ритейлерів електроніки. У Sandberg також є модель із майже вдвічі більшою ємністю – 38 400 мАг та потужністю 100W. 

Зарядна станція EcoFlow RIVER

24 250 грн

Зарядна станція EcoFlow RIVER /EcoFlow

Зарядна станція EcoFlow RIVER Фото EcoFlow

Зарядні станції EcoFlow стали популярними в України з початком повномасштабного вторгнення. Волонтери активно купують їх для військових на передовій.

EcoFlow RIVER має ємність 57 600 мАг – втричі більшу, ніж павербанк Sandberg. У станції вже є не тільки роз’єми USB для заряджання гаджетів, а й дві повноцінні розетки на 220 В. Водночас вона важить 5 кг.

Ця модель може заряджати до дев’яти пристроїв одночасно. Тож її має вистачити на день повноцінної роботи двох людей. Потужність у 600 Вт (із можливістю підвищення до 1800 Вт) може живити більшість кухонних приладів: кавоварку, блендер чи холодильник. Сама ж станція від 0 до 80% заряджається за годину. 

До RIVER можна докупити додаткову батарею, що розширить ємність станції вдвічі. EcoFlow також продає портативні сонячні панелі, що можуть заряджати самі станції. Хоча на станції EcoFlow великий попит, їх ще можна знайти в українських ритейлерів.

Мобільний роутер Netgear Nighthawk M1

15 000 грн

Netgear Nighthawk M1 /NetGear

Netgear Nighthawk M1 Фото NetGear

Щоб «роздавати» мобільний інтернет, можна використовувати й смартфон. Проте окремий мобільний роутер дасть змогу зекономити батарею телефона, підвищити якість сигналу і пропускну спроможність мережі. 

Nighthawk підтримує стандарти LTE і 3G та теоретичну швидкість завантаження для мобільної мережі до 1 Гб/с. Wi-Fi працює на швидкостях до 150 Мб/с і підтримує до 20 пристроїв одночасно. Вбудованої батареї на 5040 мАг має вистачити на 11 годин безперервної роботи. Для максимальної швидкості Nighthawk можна підʼєднати до ноутбука Ethernet-кабелем. Роутер також має роз’єм для карт MicroSD, що дає змогу перетворити його на невеличкий медіасервер. 

Цей роутер NetGear не продається у великих ритейлерів, але його можна знайти у багатьох спеціалізованих магазинах.

Лампа TaoTronics LED TT-DL23

2000 грн

Лампа TaoTronics LED TT-DL23

Лампа TaoTronics LED TT-DL23

TaoTronics LED TT-DL23 випромінює тепле світло на 360 градусів. Ручка дає змогу легко носити її за собою. Вбудованого акумулятора на 4000 мАг, за заявою виробника, має вистачити більш як на 100 годин роботи. 

Туристичний пальник Jetboil Flash 1L

5700 грн

Jetboil Flash 1L /Jetboil

Jetboil Flash 1L Фото Jetboil

Flash – туристична система для швидкого приготування їжі американської компанії Jetboil. До неї входять: підставка, газовий балон та алюмінієва ємність на 1 л з кришкою. Розробники оптимізували систему для швидкості та економії пального. Flash дає змогу закип’ятити 0,5 л води за 100 секунд. Газового балона на 100 г має вистачити для кип’ятіння 10 л води. Системи JetBoil можна купити в багатьох українських продавців туристичного спорядження.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *